Przedszkole Miejskie nr 3 w Sosnowcu

Witamy na stronie naszego przedszkola!
Każde dziecko jest dla nas ważne. Kochamy nasze dzieci takimi jakie są i nie szczędzimy wysiłku, aby każdemu stworzyć warunki do wszechstronnego rozwoju na miarę jego indywidualnych możliwości. Pomożemy mu poznać siebie, stać się samodzielnym i otwartym na świat poprzez przygotowanie go do obcowania ze sztuką, rozwijanie aktywności twórczej, wprowadzenie w technologię komputerową oraz rozumienie znaczenia ekologii we współczesnym świecie.
Zebranie z rodzicami

Dnia 29 sierpnia odbędą się zebrania z rodzicami

- Muszelki ( dzieci 2, 5 i 3 letnie) godzina 16.00

- Rybki , Delfiny, Rekiny - 16.30

Bezpieczne wakacje

Drodzy Państwo, w związku ze zbliżającymi się wakacjami w przedszkolu zostaną przeprowadzone zajęcia na temat bezpieczeństwa  w zakresie realizacji na obszarze województwa śląskiego akcji Bezpieczne Wakacje 2022" wydane dnia 07.06.2022 r. przez Wojewodę Śląskiego.

FESTYN RODZINNY

Wspólnie  z Uczestnikami Programu Aktywności Lokalnej Pogoń mamy zaszczyt zaprosić Państwa na festyn rodzinny, który odbędzie się 10 czerwca w godzinach 16.00- 19.00

Poniżej plakat.

Rozstrzygnięcie konkursu świątecznego

Jury wyłoniły prace konkursowe w II kategoriach :

Kategoria 1 - praca własna dziecka

Kategoria 2 - praca wykonana wspólnie z rodzicem

Za wszystkie prace serdecznie dziękujemy i zachęcamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Świąteczna sesja
Dziękuje serdecznie za udział w świątecznej sesji.
Mam nadzieję, że to miła pamiątka - zapraszam za rok wszystkich zainteresowanych do kolejnej, bezpłatnej sesji. Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii.
K.Kantorysińska

Życzenia świąteczne
Z okazji świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia : zdrowia, radości i wzajemnej życzliwości. Niech we wszystkich sercach zagości spokój, szczęście i miłość, a ciepło domowego ogniska sprawi, że zapomną Państwo o troskach i zmartwieniach.